V případě zájmu zpracování návrhu na
OSVĚTLENÍ SPORTOVIŠTĚ
nás neváhejte kontaktovat. Vypracujeme pro Vás světelný výpočet a nezávaznou cenovou nabídku.
Tlačítko kontakt

OSVĚTLOVÁNÍ SPORTOVIŠŤ

Již řadu let působíme v oblasti osvětlování sportovních ploch, sportovišť a hřišť. Nasvítíme víceúčelová a multifunkční hřiště i jiné venkovní plochy např. parkoviště nebo skladovací areály. Poskytneme kompletní dodávku na klíč od návrhu,  přes světelně-technický výpočet až po dodávku a montáž, měření intenzity  a zavěrečný protokol.  Pomůžeme Vám s výběrem typu svítidla a umístěním stožárů s ohledem na místní podmínky, vypracujeme pro Vás prováděcí projektovou dokumentaci.
Naší specialitou jsou svítidla, která neoslňují a nepůsobí rušivě na ostatní okolí. Proto úzce spolupracujeme s firmou THORN, jejichž svítidla CHAMPION splňují požadavek na omezení rušivého světla. Champion je nový druh asymetrického světlometu, který se osazuje spodní hranou  rovnoběžně s hrací plochou. Nová koncepce konstrukce tělesa ( přední sklo je umístěno šikmo uvnitř světlometu na rozdíl od konkurenčních světlometů s plochým sklem ) zaručuje vysokou účinnost reflektoru a vyzařování max. podílu světelného toku do požadovaného směru. Tím nevzniká rušivé osvětlení, které by obtěžovalo občany žijící v okolí osvětlované plochy. Světlomet Champion je vhodný zvláště pro menší venkovní sportoviště, tréninková fotbalová hřiště nebo tenisové kurty v městských nebo obydlených zástavbách.
Osvětlení softballového hřiště Dolákova, Praha 8
Svítidlo Thorn Champion
Naše firma provede veškeré zemní a stavební práce související se stavbou stožárů. Navrhneme základy pro stožáry a provedeme jejich betonáž. Zajistíme potřebnou techniku jako jsou jeřáby nebo vysokozdvižné plošiny. Naše pobočka výroby rozvaděčů navrhne a dodá na zakázku rozvaděče nebo ovládací rozvodnice. V případě potřeby zajistíme napojení na distribuční soustavu vč. měření.  Na zrealizované zakázky zároveň nabízíme údržbu a servis.
Fotbal. hřiště Milevsko
Osazení sestavy Champion
Dokumenty

Umělá hrací plocha Praha - Uhříněves

Softballové hřiště Dolákova, P8

Multifunkční hřiště Žirovnice

Multifunkční hřiště Kralupy nad Vltavou

FC Meteor Praha - Libeň

Fotbalové hřiště Milevsko

  Multifunkční hřiště Lomnice nad Lužnicí

 
 
 
 
 
 
Tréninková hřiště SLAVIA Praha
 

Multifunkční hřiště Španielova, P6

Copyright © 2011 Elektromontážní závod KAHUDA. Všechna práva vyhrazena. Powered by Mischa