ELEKTROMONTÁŽE

Na našich zakázkách používáme nejmodernější komponenty, materiály, produkty a technologie renomovaných firem. Tímto  zaručujeme poskytování dlouhodobé záruky a zákazník má jistotu, že u nás najde skutečnou kvalitu.
Pro elektroinstalace v bytové a občanské výstavbě jsme schopni zajistit zednické a malířské práce, úklidové práce a v případě zájmu zakazníka zajistíme i ostatní profese.
Naše pobočka výroby rozvaděčů dodá na zakázku rozvaděče, rozvodnice, ovládací skříňky. V oblasti venkovních (vnějších) rozvodů sami provádíme zemní práce. Při realizacích venkovnho osvětlení zajišťujeme příslušnou manipulační techniku - jeřáby, montážní plošiny. Při výstavbách montážních, skladovacích nebo výrobních hal používáme vlastní pojízdné lešení, které je velice variabilní.

Disponujeme zkušeným týmem pracovníků, kteří jsou pravidelně proškolováni a přezkušováni ze své odbornosti. Naše firma je pojištěna z odpovědnosti za škodu vzniklou k jinému subjektu v souvislosti s prováděnými činnostmi. Na provedené práce poskytujeme záruku až 60měsíců. Na každou zakázku vypracujeme položkově zpracovanou cenovou nabídku, která bude v případě realizace díla závazná.
Jsme smluvním partnerem PREa.s. pro práce před elektroměrem.
V případě zájmu o
ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE
nás neváhejte kontaktovat. Vypracujeme pro Vás nezávaznou cenovou nabídku.

Tlačítko kontakt
Naše firma zajišťuje komplexní dodávky v oblasti silnoproudých elektroinstalací a slaboproudých rozvodů jak pro novostavby tak pro rekonstrukci stávajících objektů. Naše služby jsou především zaměřeny na bytovou a občanskou výstavbu, průmyslové a administrativní objekty, výrobní a skladové haly. Naše činnost je určena pro firmy, instituce, developerské společnosti i domácnosti. Pro naše zákazníky poskytujeme poradenství, odborné konzultace, projekční činnost, dodávku materiálu a relizaci zakázky, servis a revize.

Společná televizní anténa STA

Vnitřní rozvody silnoproudu

Technologické a napájecí rozvody

Telefonní a počítačové rozvody

 

Rekonstrukce stoupaček HDV

Hromosvody

Montážní práce v síti PRE

Měření a regulace

Zásuvkové rozvody

Dorozumívací zař. DT, kamerové systémy CCTV

Vnější rozvody NN, staveništní přípojky

Umělé, nouzové a bezpečnostní osvětlení

Venkovní osvětlení, osvětlování ploch

Jednání s PRE, ČEZ a EON - zajištění odběru

EZS Elektronická zabezpečovací signalizace

EPS Elektronická požární signalizace

Copyright © 2011 Elektromontážní závod KAHUDA. Všechna práva vyhrazena. Powered by Mischa