Divize rozvaděčů v Berouně se zabývá výrobou rozvaděčů NN do 1000V a maximálně 2500A jmenovitého proudu. Disponujeme vlastní elektrodílnou,  zámečnickou dílnou a lakovnou. Naše zámečnická dílna zajišťuje výrobu elektroměrových rozvaděčů, plynových dvířek a atypických rozvaděčů na přání zákazníka.
 

 
Vyrábíme a dodáváme elektroměrové rozvaděče do distribučních sítí PRE, ČEZ, EON apod. Vyrábíme veškeré druhy zásuvkových, ovládacích a svorkovnicových rozvodnic. Dodáváme rozvaděče pro ovládámí v kotelnách a pro MaR. Všechny elektroměrové rozvaděče a  ostatní rozvodnice dodáváme v oceloplechovém nebo  plastovém provedení  a v potřebném krytí IP20 až IP55.
Máme široké zkušenosti s výrobou a dodávkami průmyslových skříňových rozvaděčů. Především jde o distribuční silové rozvaděče pro rozvod elektrické energie nízkého napětí pro průmyslové a administrativní objekty a rozvaděče pro nejrůznější druhy technologií ve výrobních provozech a dalších zařízení. Náplň rozvaděčů osazujeme do skříní předních výrobců jako jsou např. SCHRACK, SCHNEIDER, RITTAL nebo na přání zákazníka do atyp. skříní vyrobené naší zámečnickou dílnou.
 
Všechny naše výrobky jsou opatřeny potřebnými atesty, dokumentací a prohlášením o schodě. Naše rozvaděče byly zkoušeny a schváleny ve zkušebně Elektrotechnického zkušebního ústavu